

Liver
Regular price $15.00
Unit price per
Pure, grass-fed only liver tastes better! Loaded with iron, it's an athletes' favorite. The clean, rich flavor is wonderful in pates or sautéed.
Available in 8 oz. packages.
Recommended recipes:
Reviews
Customer Reviews
Based on 20 reviews
Write a review